BWIN zakład bez ryzyka – co bukmacher szykuje dla polskich typerów?

1361 0

BWIN to wiodąca w branży bukmacherskiej firma znana na całym świecie i ciesząca się ogromną popularnością. Na platformie potentata w 2020 roku odnotowano ponad 20 milionów zarejestrowanych kont i trudno się dziwić. Bukmacher z Austrii nie oszczędza na technologii, która ułatwia typerom obstawianie rozgrywek, a dodatkowo proponuje aż 36 dyscyplin, z czego większość dotyczy sportów. BWIN znany jest również z kuszącej oferty przyciągającej nowych typerów licznymi bonusami i promocjami, a jedną z najbardziej znanych jest protektor zakładów.

Protektor zakładów, a zakład bez ryzyka.

BWIN jest znany z wielu atrakcyjnych bonusów i promocji dla Klientów, którzy za pośrednictwem platformy lub aplikacji marki obstawiają zakłady bukmacherskie. Jedną z form zabezpieczenia wydawanych na grę środków jest Protektor zakładów, który działa podobnie jak polski zakład bez ryzyka. Protektor to funkcja oferowana przez BWIN, która umożliwia graczom ochronę swoich zakładów przed utratą pieniędzy, dając im pewność, że w przypadku niepowodzenia ich zakładu, otrzymają zwrot części postawionej kwoty. Funkcja Protektora pozwala na ochronę od jednego do dziesięciu zakładów, a wysokość ochrony można ustawić na dowolny poziom od 25% do 100% postawionej kwoty. Gdy gracz postawi zakład i aktywuje Protektor, stawka zostanie podzielona na dwie części – jedna część zostanie postawiona na wybór gracza, a druga część zostanie wykorzystana na zakup Protektora. Jeśli gracz wygra zakład, otrzyma wypłatę zgodnie z kursami oferowanymi przez BWIN. Jeśli jednak zakład okaże się przegrany, a Protektor jest aktywny, gracz otrzyma zwrot postawionej kwoty z Protektorem, a część postawiona na wybór zostanie przegrana. Funkcja Protektora jest opcjonalna, ale może być przydatna dla graczy, którzy chcą zminimalizować ryzyko utraty swojego zakładu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla dyscyplin, w których ciężko wytypować wygraną lub dla świeżo upieczonych typerów, którzy stawiają pierwsze kroki w branży.

Warto wspomnieć, że promocje i bonusy od BWIN mogą różnić się co do nazwy lub zasad funkcjonowania w zależności od kraju. Czy po dołączeniu na rynek polski BWIN zakład bez ryzyka będzie posiadał w ofercie jako bonus na start? Wszystko okaże się niebawem gdy tylko bukmacher wkroczy do Polski. Na te chwilę start BWIN w kraju planowany jest na 2023 rok, a o szczegółach z całą pewnością będzie można przeczytać na meczyki.pl

Dodaj komentarz