Czym jest skup nieruchomości?

820 0

Skup nieruchomości to pojęcie, które budzi wielkie zainteresowanie. Faktem jest, że tego typu przedsiębiorstw funkcjonują na rynku relatywnie krótko. Właśnie dlatego wiele osób zastanawia się, czy skorzystanie z ich usług jest bezpieczne, a zarazem legalne. Czy jest się czego obawiać? Nie, o ile tylko wybrana firma została zweryfikowana. Należy postawić na markę, która posiada doświadczenie i liczne zrealizowane transakcje. Przykładem jest KupujemyM.pl.

Jaką nieruchomość można sprzedać?

Skup nieruchomości KupujemyM posiada niezwykle rozbudowaną ofertę, co działa na korzyść klientów. Istnieje możliwość szybkiej sprzedaży mieszkania, domu, lokalu usługowego, gruntu rolnego, działki budowlanej, a także wielu innych. Należy podkreślić, że mogą być to nieruchomości zadłużone! Stanowi to prawdziwe wybawienie dla osób, które nie posiadają gotówki na spłatę zobowiązań. Oczywiście każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia. Na uwagę zasługuje również usługa skupu udziałów. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie potrafią porozumieć się z współudziałowcami. Wspomniane przedsiębiorstwo jest zainteresowane także obiektami, w których zamieszkują lokatorzy, a więc nie ma konieczności wypowiadania im umowy najmu.

Jak złożyć wniosek o wycenę?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty skupu nieruchomości nie muszą obawiać się nadmiaru formalności. Złożenie wniosku o wycenę nie stanowi żadnego problemu – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy jedynie uzupełnić krótki formularz online. Oczywiście bardzo ważne jest to, aby wszystkie przesłane informacje były zgodne z rzeczywistością. Odpowiedź zwrotna zostanie udzielona tak szybko, jak to tylko możliwe. Zazwyczaj czas oczekiwania wynosi kilka dni roboczych, jednak można spodziewać się wiadomości już po kilku godzinach! W niektórych przypadkach konieczne jest dokładne omówienie sytuacji z obsługą przedsiębiorstwa. Dotyczy to m.in. osób posiadających zadłużenie komornicze.

Kiedy można otrzymać pieniądze?

Decydując się na skorzystanie z usług skupu nieruchomości można mieć gwarancję, że proces kupna-sprzedaży przebiegnie w ekspresowym tempie. Oczywiście wszystko odbywa się w pełni legalnie, a więc konieczna jest wizyta u notariusza. Najczęściej wystarczy tydzień, aby zrealizować transakcję. Z pewnością przypadnie to do gustu tym, którzy chcą zaoszczędzić czas. Pieniądze wypłacane są niemal natychmiast po zawarciu umowy, a więc nie trzeba martwić się o długi czas oczekiwania. Jest to istotne dla tych, którzy potrzebują gotówki „na już”. Renomowany skup nieruchomości proponuje uczciwe ceny, które są adekwatne do wartości rynkowej danego lokum. Za wycenę odpowiadają wyspecjalizowanie rzeczoznawcy, a więc nie ma tutaj mowy o żadnych nieprawidłowościach.

Dodaj komentarz