Désir Éternel Femme – perfumy, które uwodzą!

1339 0

Atrakcyjność kobiety to złożony proces, który zależy od wielu czynników. Możemy mówić tutaj o wyglądzie zewnętrznym, który jest często pierwszą rzeczą, jaka przyciąga uwagę: makijaż, ubiór czy fryzura to elementy wyglądu, które składają się na atrakcyjność kobiety i już na pierwszy rzut oka są oceniane przez innych w kontekście atrakcyjności fizycznej. Ciało to jednak nie wszystko, a na atrakcyjność wpływają także cechy charakteru, zachowanie czy poglądy jakimi się kierujemy. To, co uważane jest za atrakcyjne zarówno względem kobiety jak i mężczyzny, może się różnić w zależności od kultury, gustu czy metryczki. Bez względu na to jacy jesteśmy, staramy się dążyć do tego, aby podobać się nie tylko sobie, ale również i innym. W kontekście atrakcyjności bardzo ważną kwestią jest również zapach. I oczywiście nie chodzi tu wyłącznie o higienę osobistą, ale o perfumy, które mogą w mniejszym bądź większym stopniu przyciągać lub odpychać i bardzo mocno wpływać na relację z innymi ludźmi.

Désir Éternel Femme – perfumy pełne seksapilu

Czy perfumy damskie mogą wpłynąć na samopoczucie samej kobiety, ale także i osób, które przebywają w jej otoczeniu? Jak najbardziej tak. Po pierwsze zapach perfum, który otula kobietę dodaje jej pewności siebie, redukuje stres i odpręża, poprawia nastrój, wywołuje pozytywne skojarzenia, a także może wpływać na pamięć i koncentracje. Istnieją również damskie zapachy, które tradycyjnie uważane są za afrodyzjaki i mogą wpływać na zwiększenie pożądania seksualnego u płci przeciwnej i do tego grona należą właśnie Désir Éternel Femme https://medsense.pl/desir-eternel-femme/. W jaki sposób działają perfumy z dodatkiem feromonów? Przede wszystkim:

  • Wzmacniają u mężczyzn poczucie pożądania
  • Czynią kobietę bardziej atrakcyjną w oczach mężczyzny
  • Wpływają pozytywnie na relacje z innymi ludźmi
  • Dodają pewności siebie i podnoszą nastrój

Désir Éternel Femme to mieszanka nut kwiatowych, cynamonu, geranium i citronelli z aromatycznym jaśminem i cytrusami. W perfumach nie zabrakło również feromonów: estratetraenolu oraz kopuliny, które odpowiadają za postrzeganie atrakcyjności kobiety.

Jak działają feromony w Désir Éternel Femme?

Estratetraenol to feromon występujący naturalnie u kobiet. Jest to steroidowy związek chemiczny, który wydziela się przez skórę. Estratetraenol jest zaliczany do grupy feromonów socjalnych, co oznacza, że wpływa na zachowanie i postrzeganie innych ludzi w kontekście społecznym. Estratetraenol jest związany z percepcją kobiecości i atrakcyjności seksualnej u kobiet. W badaniach wykazano, że mężczyźni mogą pozytywnie reagować na zapach estratetraenolu u kobiet, który wydzielany jest w czasie owulacji. Substancja ta może wpływać na zwiększenie poziomu testosteronu u mężczyzn oraz na ich postrzeganie kobiet jako bardziej atrakcyjnych.

Kopulina to związek chemiczny z grupy feromonów, który występuje u niektórych ssaków, w tym u ludzi. Kopulina jest produkowana głównie przez gruczoły apokrynowe, które znajdują się w okolicy pach i narządów płciowych. Kopulina jest uważana za feromon o działaniu afrodyzjakalnym, czyli substancję, która może wpływać na zwiększenie poziomu pożądania seksualnego u partnera, na doznania seksualne, a także na częstotliwość odbywania stosunków płciowych. Kopuliny wpływa również na podnoszenie nastroju i poprawę samopoczucia.

Dodaj komentarz