Jak wybrać nowoczesny obraz w ramie?

889 0

Większość osób lubi podążać za modą, a co za tym idzie, urządzać swoje mieszkania we współczesnym stylu. Wymaga to oczywiście dobrania odpowiednich elementów dekoracyjnych. Obecnie pomieszczenia aranżuje się raczej minimalistycznie, a surowość wyrazu przełamuje się za pomocą jakichś ciekawych akcentów. Świetnie sprawdzają się w tej roli obrazy w ramach. Jak jednak dobrać odpowiedni?

Inspiracja komiksami

Dzieła wyglądające jak duże kadry z komiksów cieszą się sporą popularnością. Kiedyś bowiem ciężko było kupić cokolwiek w tym stylu. Decydowano się raczej na reprodukcje słynnych dzieł lub pejzaże. Obrazy w ramach z motywem pop art i postaciami z komiksów są nie tylko atrakcyjne oraz przyciągające do siebie uwagę, ale także zabawne. Mogłoby się wydawać, że nadają się jedynie do pokoju dziecięcego, ale jest to mylne założenie. Świetnie prezentują się chociażby w nowoczesnym salonie. Niektórzy decydują się na dosyć kolorowe dzieła, inni natomiast wolą stonowane lub nawet czarno-białe motywy. Oferujemy bardzo wiele opcji, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Miasto jako symbol nowoczesności

Ciekawym pomysłem będzie zdecydowanie się na obrazy w ramach, które przedstawiają współczesną infrastrukturę. Mowa tu o:

  • panoramach miast,
  • ogromnych mostach,
  • zatłoczonych ulicach.

W tego typu motywach od razu wyczuwa się nowoczesność. Przedstawiają one bowiem zdobycze współczesnej cywilizacji. Robią ponadto oszałamiające wrażenie, niezależnie od swojego rozmiaru. Przedstawienie na obrazie otwartej przestrzeni może ponadto optycznie powiększyć pokój. Sprawdzą się one doskonale w dowolnym pomieszczeniu. Oferujemy oczywiście kilka różnych kolorów ramy, aby dopasować ją zgodnie ze swoim gustem do konkretnego dzieła.

Wielki powrót abstrakcjonizmu

Nie powinno się oczywiście zapominać o tym, że nowoczesny styl charakteryzuje przede wszystkim oryginalność. Dlatego właśnie oferowane przez nas obrazy w ramach, które przepełniają abstrakcyjne motywy, są tak popularne. Przedstawiają one przeważnie:

  • figury geometryczne,
  • nieistniejące, urokliwe miejsca,
  • ciekawie ukazane rośliny,
  • nieszablonowe portrety,
  • motywy związane z kosmosem.

Ich piękno polega na tym, że pokazują coś innego, oryginalnego, a przez to niesamowicie interesującego. Z pewnością dodadzą nieco charakteru dowolnemu wnętrzu. Wspaniale sprawdzą się chociażby w salonie, gdzie przeważnie przyjmuje się gości. Sprawi to, że na pewno zostaną zauważone oraz docenione. Obrazy w ramach mają ponadto taką zaletę, że ich obramowanie także stanowi element dekoracyjny. Wszystkie dostępne wzory znajdziesz na stronie https://sklep.foteks.pl/obrazy-w-ramach.html.

Dodaj komentarz