Stoły cateringowe składane 240×90 cm – w jakich okolicznościach sprawdzą się najlepiej?

670 0

Stoły cateringowe składane 240×90 cm to idealny wybór na wiele okazji. Sprawdzi się przy organizacji większej uroczystości w domu lub w ogrodzie, ale także jest chętnie wykorzystywany przez firmy organizujące imprezy plenerowe lub wypożyczające sprzęt cateringowy taki jak stoły, krzesła, ławki czy namioty.

Stół cateringowy składany 240×90 cm jako stół ogrodowy i domowy

Bardzo dobrym pomysłem jest posiadanie stołu 240×90 we własnym ogrodzie lub na tarasie. Bardzo często na grilla przychodzą do nas goście i ciężko jest się zmieścić przy jednym stole. Stół cateringowy składany 240×90 cm pomieści spokojnie nawet 12 osób. Możliwość jego składania zaś pozwala na chowanie go do schowka, piwnicy czy garażu, kiedy będzie on niewykorzystywany. Możliwość składania ma również drugą zaletę – łatwo jest go przechowywać w sezonie zimowym, bo jak wiemy, trzymanie w ogrodzie przez cały rok mebli ogrodowych znacznie skraca ich żywotność i utrudnia utrzymanie w idealnym stanie. Stół cateringowy składany 240×90 cm może być również używany wewnątrz domu. Dzięki eleganckiemu wykonaniu wystarczy położyć na niego obrus i może posłużyć jako stół do organizacji urodzin w dowolnej porze roku czy innych okazji świętowanych w domu.

Stół cateringowy składany 240×90 cm sprawdzi się we wszelkich firmach cateringowych

Wszelkie firmy organizujące imprezy plenerowe, festyny czy wypożyczające sprzęt cateringowy – namioty, stoły, krzesła czy ławki korzystają z dużych stołów, by jak najbardziej ograniczyć ich ilość w transporcie. Znacznie łatwiej jest przetransportować i potem rozłożyć około 6-8 stołów 240×90 niż 12 stołów 140×90 cm. Dzięki możliwości złożenia stołów do transportu nie powinno być problemu z zapakowaniem potrzebnych stołów do organizacji imprezy w jeden samochód dostawczy. Również przechowywanie na magazynie poza sezonem letnim nie powinno być problemem, bo meble te są lekkie i zajmują mało miejsca. Stoły cateringowe jednak mogą być wykorzystywane przez cały rok, bardzo często do organizacji imprez w sezonie zimowym, szczególnie w remizach strażackich czy salach szkolnych bez wyposażenia cateringowego, wielu klientów decyduje się właśnie na wypożyczenie stołów cateringowych.

Z drugiej jednak strony, jeśli jesteś osobą decyzyjną w takiej remizie czy sali bez wyposażenia, może lepiej będzie zainwestować w komplet stołów cateringowych 240×90 wraz z krzesłami, by ograniczyć późniejsze koszty i zoptymalizować dochody z wynajmu sali. Z ich przechowywaniem nie będzie kłopotu – dzięki możliwości ich złożenia wystarczy do tego nawet niewielkie pomieszczenie.

Dodaj komentarz